Cfare ne ofrojme

Produktet e veçuara

Historia jonë

Ningbo Byring Shoes Co., Ltd. është një prodhues profesionist i këpucëve.Ajo ndodhet në Ningbo të Kinës, e themeluar në vitin 2007. Deri më tani, ne kemi zhvilluar mbi 1000 stile këpucësh, të rritura në një prodhues dhe eksportues me përvojë, të aftë dhe novatore.

Produktet tona kryesore janë sandale prej tape, pantofla (këpucë Birken) dhe pantofla të brendshme, çizme bore.Me më shumë se 10 vjet përvojë në biznesin e këpucëve, ne kemi marrë një lider

Lexo më shumë

Arritje të reja

Na ndiq