Што нудиме

Избрани производи

нашата приказна

Ningbo Byring Shoes Co., Ltd. е професионален производител на чевли.Се наоѓа во Нингбо во Кина, основана во 2007 година. Досега имаме развиено над 1000 стилски чевли, израснати во искусен, квалификуван и иновативен производител и извозник.

Нашите главни производи се сандали од плута, папучи (Биркен чевли) и внатрешни влечки, чизми за снег.Со повеќе од 10 години искуство во бизнисот со чевли, добивме водечка позиција

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

Следете нè